GLASS & CERAMICS / Art Glass / Sculpture 14609344
nr 1460 9344
SCULPTURE
Tittot, Drakar i bågformation. Numrerad 403/568, dated 2004. Blått konstglas. Height: 20 cm,
Tittot, Drakar i bågformation. Numrerad 403/568, daterad 2004. Blått konstglas. Höjd: 20 cm
SEK 150
Monday April 11 2022
at 19:13:19
8/4 15:22:15
100 kr
9/4 13:17:12